.COM.TR Domain Tescillendir

Markanız için en iyi çözüm .com.tr domaini!

 
loading
Lütfen alan adı giriniz. Örn. legionbilisim.com
Please verify that you are not a robot.

Markanız İçin
En İyisi

Markanı büyütmek ve Türkiye Devleti içerisinde alan adını tescillemek istersen, doğru yerdesin.

wohost-quote
Yabancı bir kuruluşun Türkiye distribütörlüğünü ya da temsilciliğini yapan kuruluşlar için aşağıdaki belgeler gereklidir.

Başvurulan alan adına ait tescil belgesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra isim sahibi şirketin başvurulan alan adının distribütör ya da temsilci şirket tarafından alınabileceğine dair iznini belgeleyen antetli kağıtları üzerinde, imzalı ve kaşeli yetki belgesi

.com.tr için gerekli belgeler

wohost-quote
Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için, aşağıdaki üç maddede sözü geçer belgelerden herhangi bir tanesi gereklidir.

2.1: Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil Belgesi", "Oda Sicil Kayıt Sureti" ya da Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı 2.2: Türk Patent Enstitüsü'nden alınmış "Marka Tescil Belgesi" ya da "Marka Başvuru Belgesi" 2.3: Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası'ndan alınmış olan "Sicil Tasdiknamesi" ya da "Ticari Sicil Gazetesi"

wohost-quote
Vakıf, dernek ya da odalar için aşağıdaki belgeler gereklidir.

"Dernek Tüzüğü", "Vakıf Senedi" ya da "Kuruluş Kanunu"

wohost-quote
Ad-soyad.com.tr için, kimlik bilgileri ile birebir uyuşan alan adı başvurularında belge gerekmemektedir. Ancak, kimlik bilgileri ile başvurulan alan adının birebir uyuşmaması ya da Mernis sistemine bağlanırken teknik bir problem oluşması halinde aşağıdaki belgelerden biri gereklidir.

1.1: T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi 1.2: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunmayan nüfus cüzdanı fotokopisinin yanı sıra T.C. kimlik numarasının bulunduğu bir web sayfasından alınan çıktının fotokopisi

Ücretsiz 7/24 Destek

Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz!

Sizlere garanti olarak verdiğimiz destek hizmeti ile bizlere WhatsApp üzerinden ulaşabilir, bizleri arayabilir ve müşteri panelinizden destek talebi oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için sıkça sorulan soruları derledik.

Tüm iş aslında sizde bitiyor, belgeleri ne kadar hızlı gönderirseniz alan adınızı o kadar hızlı tescillenir. Belgeler gönderildi ise başvurunuz 1 ila 4 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Evet, eğer başvurunuz onaylanmazsa veya belgeniz yoksa paranız %100 olarak iade edilmektedir.

Evet, kimlik belgenizin fotokopilerini iletirseniz alabilirsiniz.

Daha neyi bekliyorsunuz?

Hayalinizdeki alan adınıza hemen sahip olun!