Bu sayfa, “Güvenlik ve Gizlilik Politikası” ve “İade Koşulları” sayfasının bütünüdür.

Giriş

Firmamızda verilen tüm hizmetler “Legion İnternet ve Bilişim Hizmetleri” adına kayıtlıdır ve tüm hizmetler firmamız tarafından yönetilir, işletilir. Firmamız, çeşitli amaçlar ile kişisel verileri toplayabilir. Fakat alınan tüm bilgiler korunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması

Sitemize üye olurken istenen temel bilgiler, firmamız tarafından işin doğası gereği toplanmalı, talep edilen bilgilerin standart bilgiler olduğunu vurgularız. Ayrıca kişisel bilgiler, kişi ile iletişime geçmek için kullanılmaktadır.

Kredi Kartı ve Online Ödeme

En önem verdiğimiz ve vurgulamak istediğimiz diğer husus ise kredi kartı ve online ödeme güvenliğidir. Kesinlikle ve kesinlikle kredi kartı bilgileriniz sistemimizde barınmaz ve saklanmamaktadır.

Hizmet Politikası/Sözleşmesi

Legion İnternet ve Bilişim Hizmetleri (Legion Host & Bilişim Hizmetleri) tarafından ürün satın alım/kiralama işlemleri yaparken bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Hizmet, gizlilik ve satış politikasını okumadan işlem yapılan hiç bir işlem kabul edilmeyecektir. Ayrıca sipariş verilirken tüm müşterilere kabul beyanı sorulur ve seçeneği işaretlemek zorunludur.

1) Satış yapılan ürünlerde Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına yasal aykırı olarak yapılan tüm işlemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir. Satın alım yapan kişinin kendisi sorumludur.

2) Verilen siparişler işlem sırasının yoğunluğuna göre sıraya koyulur ve en geç 48 saat (2 iş günü) içinde teslim edilir.

3) Alınan kredi kartı bilgileri sistemimizde saklanmamaktadır ve ödemeler “PayTR” sistemi, %100 yasal işlemler ile “Online Ödeme” ve “Havale/EFT” olarak ödeme yapılır.

4) Kayıt olurken sizden istenilen T.C Kimlik Doğrulama sistemi firmamız tarafından tamamen saklanılır ve sadece fatura kesimi ve müşteri işlemlerinde kullanılır. T.C. Kimlik Numaraları tckimlik.nvi.gov.tr adresinden API aracılığı ile kontrol edilir.

5) Firmamız sizlere e-mail ve telefon numaranız üzerinden ulaşır. E-mail ve telefon numaranızı güncel tutmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Tarafımızdan gönderilen tüm SMS ve e-postalar size ulaşılmış olarak kabul edilir ve işlem yapılır.

6) Legion İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından satın alınan tüm hizmetler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na göre düzenlenir ve işlem yapılır. Yasal sorumluluk tamamen müşterilerimizin üstünedir.

7) %100 Destek kavramı, yetkili ekibimizin her daim sizinle iletişim kurmasının aksine, o sırada yapılan işlem ve sıra yoğunluğuna göre iletişim kurulacağını belirtiriz. Firmamız sadece e-mail, SMS, ve telefon çağrısı kabul etmektedir. Ayrıca bazı sosyal mecralardanda destek vermekteyiz.

8) Bizim tarafımızda gözüken tüm sunucuları abuse@legionbilisim.com mail üzerinden şikayette bulunabilirsiniz. Yasal sorumluluk tamamen müşterilerimize aittir. Satış yapılan “Web Hosting” hizmetlerinde kurulan web siteler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na aykırı ise ve bunu farkettiyseniz abuse@legionbilisim.com üzerinden bildiriniz. Ayrıca firmamız tarafından fark edilir ise web sitesi uyarı yapılmadan hizmet olarak kapatılır.

9) Satış yapılan “Oyun Sunucuları” ve “Ses Sunucuları” hizmetlerinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na aykırı hizmet yapılırsa abuse@legionbilisim.com üzerinden şikayette bulunabilirsiniz. Satış yapılan hizmetlerde Anayasaya aykırı olarak yapılan tüm hizmetler uyarı yapılmadan kapatılır.

10) Yapılan fiyat değişimleri Dolar ve Euro kuruna bağlı olarak değişim gösterilebilir. Yapılan fiyat değişimlerinde, aktif olan hizmetlerde o an da ek ücret talep edilmez. Ay sonu kesilen fatura ile değişim fiyatı faturanıza yansır.

11) Yasal sorumlulukları tarafımızdan satın alım yaparak hiç bir şekilde Legion İnternet ve Bilişim Hizmetleri’ne yüklememeyi kabul edersiniz. Tüm yasal sorumluluklar müşterinin kendisine aittir.

12) Yapılan DDoS ve DoS saldırılarında sunucular zarar görürse sunucularınız “zarar karşılama” talebiyle ücretsiz kurulum yapılır ve +1 hafta (yapılan saldırı ve kesintilere göre değişkenlik gösterebilir) ek süre müşterilerimize eklenir. Bu bir “Zarar Karşılama” metinidir.

13) Satn alım yaparak tüm sözleşmeleri kabul etmiş olursunuz. Bu sayfa firmamızın politikalarını barındıran sayfadır.

İade Şartları

Legion İnternet ve Bilişim Hizmetleri (Legion Host & Bilişim Hizmetleri) tarafından ürün satın alım/kiralama işlemleri yaparken bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Hizmet, gizlilik ve satış politikasını okumadan işlem yapılan hiç bir işlem kabul edilmeyecektir. Ayrıca sipariş verilirken tüm müşterilere kabul beyanı sorulur ve seçeneği işaretlemek zorunludur. Bu bir “İade Şartları” metinidir.

Satın alım yapılan hizmetlerde 3 gün süreyi açan hiç bir hizmet iade olarak kabul edilemez. Üç gün içerisinde satın alım yapılan hizmetlere “Müşteri Paneli” kısmından iade talebi oluşturarak iade edebilirsiniz. Oyun sunucuları, ses sunucuları ve sanal sunucu hizmetlerimizde iadeler müşteri hesabına bakiye olarak geri ödenir. Web hosting hizmetlerinde ise müşteri tercihine göre iade yapılır.

Alan adı hizmetlerinde, eğer alan adı aktif edilmemişse iade kabul edilir ve müşteri tercihine göre iade yapılır. Alan adı aktif edilmişse iade kabul edilmez.

İade sözleşmemiz, “Gizlilik” ve “Hizmet Sözleşmesi” politikalarına aykırı olarak kapatılan hizmetlerde geçerli değildir. Yukarıda bulunan sözleşmelere uymayıp kapatılan hizmetlerde geri ödeme yapılmaz.

icon 01

Adres

Atatürk Mah. 322. Sk. Hüseyin Apt. No:45/B Küçükçekmece/İstanbul

icon 02

7/24 Çağrı Merkezi

Bizi arayın veya WhatsApp üzerinden mesaj bırakın!

0850 466 1245

icon 03

Mail

Bize e-posta gönderin!

info@legionbilisim.com

X
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?